Adres

DOLPHIN CENTER AVM KOCAELİ/İZMİT


Çalışma Saatleri

09.00 - 23.00

Website Logo

ÇAYIN
YENİ ADRESİ


Duble Çay İzmit

Ulusal bir marka olma yolunda gidecek olan Duble Çay Dolphin Center AVM'de açıldı. Kuruluş işlemleri ve dekorasyonu tamamen özel olarak hazırlanan Duble Çay, konuklarını ağırlamak için hazır. 

Farklı çay çeşitleri ile karşınıza çıkan Duble Çay sizin çay zevkinizi değiştirecek. Duble Çay’da; Anadolu çaylarından Kayısı Form Çayı, Çilek Çayı, Böğürtlen Çayı, Kivi Çayı, Yaban Mersinli Bitki Çayı’nın yanı sıra Dünya çaylarından Sılver Yunnan, Jasmıne Pearls, Morgentau da sizlerin beğeninize sunuluyor. Ayrıca çayın yanı sıra soğuk içecekler,sıcak kahveler,tatlılar ve kahvaltı da yer alıyor. 

Duble Çay’ın farkı ise tamamen doğal malzemelerden hazırlanan tatlılar, sizlerin damağınızda ayrı bir tat bırakacak. Birbirinden güzel Marlenka, Frambuazlı Cheesecake, Profiterol Pastası, Frambuazlı Pasta, Fıstık Rüyası, Tiramusu, Orman Meyvesi hem göze hem de damaklarınıza hitap edecek. Yine Duble Çay’da her gün günlük olarak hazırlanan kurabiyeler ve sandviçler de açlığınızı bastıracak. Hem en güzel çayı içmek hem de tazecik kurabiyelerden yemek isterseniz, mutlaka Duble Çay’a uğrayın! Duble Çay’a uğramadan çay içtim demeyeceksiniz.